All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Informace o Maroku s možností přidat odkaz - Maroko 2021 / 2022

Všeobecné informace o Maroku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Maroku, informace o zájezdech a bezpečnost. Maroko 2021 / 2022.

Maroko - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy do Maroka především do destinací Agadir, Marakéš a Saidia naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Maroku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Maroku

Zajímají vás jak draho je v Maroku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Maroku.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Maroka můžeme doporučit weby Last Minute Maroko nebo Maroko Last Minute.

Léky do Maroka

Co si s sebou na dovolenou do Maroka přibalit za volně prodejné léky? Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, léky proti cestovní nevolnosti, vhodné přípravky chránící vaše tělo před slunečním zářením a léky na žaludek a průjem. Vhodné je si s sebou vzít lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření drobných ran, léky na nachlazení a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu a hmyzímu bodnutí. Vaše lékárnička by měla obsahovat také cestovní teploměr.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Maroku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí v Maroku

Jaké je aktuální počasí v Maroku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o marokem.cz

Informace o doméně marokem.cz a informace dalších doménách nejen v oblasti cestovního ruchu naleznete v katalogu Jyn. Web jyn.cz obsahuje seznam zajímavých českých domén s historií.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Maroku? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní url o Maroku. Pokud máte vlastní internetové stránky o Maroku, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Maroko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maroku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maroka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maroka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maroku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Maroku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Maroku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rakousko - informace o dovolené, Rumunsko - informace o dovolené, Řecko - informace o dovolené nebo například dovolenou Slovensko - informace o dovolené? Další možností je třeba Slovinsko - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maroku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maroku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maroku můžete také podle kvality: např Maroko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maroku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maroko nebo sekci dovolená s dětmi.