All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Dovolená Maroko 2023    >    

Poznávací zájezdy Maroko - Maroko 2023

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Maroka za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Maroku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Maroko 2023.

Poznávací zájezdy Maroko 2023

Dovolená Maroko na jaře 2023 v letovisku Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 6. březen až pondělí 13. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 30 dní za aktuální cenu 37128,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, poznávací levně se slevou 11 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maroka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
Poznávací zájezdy Maroko - Maroko 2023
Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga
★★
 • 41 717 Kč
 • 37 128 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená v Maroku na jaře 2023 v lokalitě Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 20. března do pondělí 27. března s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 44 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 37128,- Kč.
  Poznávací zájezdy Maroko 2023
  Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga
  ★★
  • 41 717 Kč
  • 37 128 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená Maroko na jaře 2023 v letovisku Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování Velký okruh Marokem - letecky, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 20. duben až sobota 29. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 75 dní za aktuální cenu 39990,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maroka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
  Poznávací zájezdy Maroko - Maroko 2023 - Velký okruh Marokem - letecky
  Velký okruh Marokem - letecky
  ★★
   
  • 39 990 Kč

  Detail

  Dovolená v Maroku v létě 2023 v lokalitě Agadir v ?hvězdičkovém ubytování Prázdninové Maroko od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 17. června do soboty 24. června s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 133 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 35590,- Kč.
  Poznávací zájezdy Maroko - Maroko 2023 - Prázdninové Maroko
  Prázdninové Maroko
  ★★
   
  • 35 590 Kč

  Detail

  Dovolená Maroko na podzim 2023 v letovisku Agadir v ?hvězdičkovém ubytování Prázdninové Maroko, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. září až sobota 9. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 210 dní za aktuální cenu 35590,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maroka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
  Poznávací zájezdy Maroko - Maroko 2023 - Prázdninové Maroko
  Prázdninové Maroko
  ★★
   
  • 35 590 Kč

  Detail

  Dovolená v Maroku na podzim 2023 v lokalitě Agadir v ?hvězdičkovém ubytování Prázdninové Maroko od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 9. září do soboty 16. září s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 217 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 35590,- Kč.
  Poznávací zájezdy Maroko 2023 - Prázdninové Maroko
  Prázdninové Maroko
  ★★
   
  • 35 590 Kč

  Detail

  Dovolená Maroko na podzim 2023 v letovisku Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování Velký okruh Marokem - letecky, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 25. září až středa 4. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 233 dní za aktuální cenu 39990,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maroka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
  Poznávací zájezdy Maroko 2023 - Velký okruh Marokem - letecky
  Velký okruh Marokem - letecky
  ★★
   
  • 39 990 Kč

  Detail

  Dovolená v Maroku na podzim 2023 v lokalitě Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování Velký okruh Marokem od Invie v délce 17 dní - 16 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 13. října do neděle 29. října s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 251 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 35990,- Kč.
  Poznávací zájezdy Maroko 2023 - Velký okruh Marokem
  Velký okruh Marokem
  ★★
   
  • 35 990 Kč

  Detail

  Dovolená Maroko na podzim 2023 v letovisku Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 6. listopad až pondělí 13. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 275 dní za aktuální cenu 38106,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 11 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Maroka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Maroku.
  Poznávací zájezdy Maroko 2023 - Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga
  Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga
  ★★
  • 42 816 Kč
  • 38 106 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená v Maroku na podzim 2023 v lokalitě Marrákeš v ?hvězdičkovém ubytování Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 20. listopadu do pondělí 27. listopadu s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 289 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Maroku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Maroka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 38106,- Kč.
  Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga
  Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga
  ★★
  • 42 816 Kč
  • 38 106 Kč
 • - 11 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

  Dovolenou Maroko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Maroku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Maroka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Maroka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Maroku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Maroku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Maroku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Dominikánská republika poznávací zájezdy, Egypt poznávací zájezdy, Francie poznávací zájezdy nebo například dovolenou Francouzská Polynésie poznávací zájezdy? Další možností je třeba Guadeloupe poznávací zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Maroku může být třeba doprava. Na dovolenou do Maroka 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Maroka letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Maroku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Maroku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Maroku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Maroko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.